Naše služby

VNITŘNÍ DVEŘE

Vyrábíme vnitřní dveře včetně obložky s silikonovým těsněním v drážce. Obvyklá síla 4,2 cm plnomasivní rám, excentrický protiplech. Lepený profil, kombinace masiv-dýha. To znamená vyšší kvalitu a zabraňuje kroucení.

Skleněné výplně: nabízíme obyčejné sklo (čiré, kůra atd.), které dodáváme do dveří bez příplatku, je osazeno v drážce oboustranné molitanové pěně (bez lišt a hřebíčků). S případnou výměnou či opravou se obracíte na nás.

Do dveří je možno zafrézovat padací práh. Dveře se snažíme dodávat tzv. na klíč, včetně montáže a kliky dle vašeho výběru. Jsme schopni vybourat i staré ocelové zárubně a nahradit je novými.

Př. Dveře, materiál borovice, včetně zárubně, lakované, s montáží, bez kliky, panty 3D, které umožňují seřizování dveří 3 směry bez vysazení.  Cena: 10 000,- Kč.

 

VCHODOVÉ DVEŘE

Vyrábíme jak zateplené, tak nezateplené vchodové dveře.

Zateplené mají lepený profil ze tří prken, tzv. Europrofil, nejlepší vlastnosti. Celková síla je od 6 cm, dvojitá výplň s izolací, opět s excentrickým protiplechem a panty 3D.

Zárubně zpravidla tvoří základní hranol 8 x 9 cm s jednostrannou obložkou nebo oběma k zakrytí celé hrany zdi. Skleněná výplň je zpravidla izolační dvojsklo, které je zalištované.

 

KUCHYNĚ

Kuchyně vyrábíme na míru z různých materiálů, v široké paletě kombinací a od různých výrobců plošných materiálů. Korpusy jsou zpravidla z dřevotřískové desky s plastovou hranou ABS o síle 1 – 2 mm. Dvířka mohou být z profilové folie, dřevotřískové rovné desky s hranou ABS – lesklé povrchy masivní, lakované biodesky nebo i rámečkový tvar s rovnou výplní – masiv, borovice, olše, dub, buk.  Vše je doplněno hliníkovými rámečky, různými typy skla.

Naše kuchyně osazujeme kováním přesně podle přání zákazníka, finančních možností apod. Od všech značek Blum, Hettich a další neznačkové kování. Výsuvy s dorazem, dotahem, výklopy, ve standardu na dvířkách panty s tlumičem. Doplňujeme spotřebiči vámi vybranými i zakoupenými a dovezeme vše najednou při montáži.

 

SCHODY

Vyrábíme buď samonosné schody, anebo jako obklad betonového schodiště.

Samonosné – nejčastějším materiálem je dub, buk, borovice nebo jasan. Nejlepší tvary viz foto. 4 cm síla schodu (stupně), podstupeň je dýhovaný nebo z překližky ve stejné dřevině. Sloupky 8 x 8 cm a příčky 4 x 4 cm, madla 7 x 4 cm a lepené nastavované schodnice upravené do potřebné velikosti.

Už samotný otvor pro schody napovídá schůdnosti, ale i přesným rozměřením se dají schody přizpůsobit pohodlnému průchodu.

U schodů zatočených na 90° doporučujeme dělat podestu nebo 3 schody širší než ostatní pro pohodlnější schůdnost (viz. foto) – tento typ schodů si můžete prohlédnout na provozovně.

Schody nejčastěji lakujeme, moříme do různých odstínů, tak aby se hodily k ostatním výrobkům v domě, např. dveře., ale i natíráme podlahovým oleje (hrubější užití chůze v botách).

Obklady betonových schodišť doporučujeme sendvičové kombinace DTD či MDF mrtvé desky, masivní hrany a plošně lisované dýhy o síle 2 mm stejné dřeviny (viz. foto). Vzorky u nás na provozovně.

 

SJEDNÁNÍ ZAKÁZKY

Při společné schůzce se domluvíme na podrobnostech, které zapíšeme do zakázkového listu. Zakázku se snažíme vyřešit do 2 měsíců, samozřejmě záleží na objemu, často ale dokončíme práce dříve.

Při sjednávání zakázky se veškeré informace zapisují do zakázkového listu, dle kterého máte kontrolu, že dostáváte to, co jste si objednali. V průběhu řešení zakázky se můžete přijet podívat do výroby na reálný stav a případně provést změny detailů a společnými silami dovedeme tak zakázku k dokonalosti.