Historie

Vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy, jejíž počátky sahají až do roku 1958. Karel Horák, můj děda, v tuto dobu pořídil první stroje, s pomocí kterých započal tesařskou a truhlářskou výrobu. Po praxi v tuzemsku i v rámci zahraničního trhu jsem se v roce 1997 zapojil do výroby a plně převzal rodinnou firmu. Od té doby proběhlo několik rekonstrukcí, výměny a pořízení moderních strojů a zvětšení dílenského prostoru na konečných 600 m2.

Veškerý majetek je v našem vlastnictví, a tudíž nejsme vázáni na žádnou leasingovou či úvěrovou firmu. Mohu tedy říci, že jsme plně vybaveni k tomu, abychom Vám poskytli výrobky i služby za příznivé ceny a v požadované kvalitě.

Vám, jako našemu zákazníkovi, jsme schopni nabídnout veškerý servis, který s výrobou souvisí. Především konzultace, rady s výběrem vhodných materiálů, kování, skel i ocelových doplňků, které dnešní trh nabízí. Další výhodou pro Vás jsou i doplňkové práce, jako např. tzv. dodání výrobku na klíč, veškerá doprava včetně nadměrných nákladů.

K materiálům, se kterými pracujeme, mohu říci, že jsme zaměřeni na masiv, dýhu, dřevotřísku, MDF desky a jejich různé kombinace. V rámci tesařiny nabízíme trámy vzduchosuché i lepené včetně jejich výroby. Nejsme tudíž ničím omezování. Záleží jen na Vašem přání.
Někdy i zdánlivě neproveditelné požadavky jsou pro nás velkou výzvou a potěšením a především následná spokojenost zákazníků je naší největší motivací do dalších zakázek.P1060639